افتتاح 14 طرح آبرسانی در هفته دولت در قم

به گزارش وبگاه مجوز بازی، خبرنگاران/قم مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب قم گفت: همزمان با هفته دولت 14 طرح آب و فاضلاب این استان با اعتباری بالغ بر 624 میلیارد ریال کلنگ زنی و یا به بهره برداری می رسد.

افتتاح 14 طرح آبرسانی در هفته دولت در قم

علی جان صادق پور امروز در مصاحبه با وبگاه مجوز بازی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با تبیین طرح های فوق گفت: اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب شهر به طول بالغ بر 12 کیلومتر و با بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار، حفر و تجهیز یک حلقه چاه در شهر دستجرد و اصلاح خط انتقال آن به طول 20 متر و افزایش فراوری آب به میزان 7 لیتر در ثانیه با بیش از بر 4 میلیارد و 200 میلیون ریال را ازجمله طرح هایی برشمرد که در این هفته به بهره برداری می رسد.

وی از ایجاد و اصلاح شبکه توزیع (زون بندی) سطح شهر با اعتبار 13 میلیارد و 500 میلیون ریال اطلاع داد و گفت: تکمیل زون بندی شبکه به طول 2800 متر با لوله هایی چدن داکتیل به اقطار 300 و 400 میلیمتر صورت گرفته و در هفته دولت در مدار بهره برداری قرار می گیرد.

صادق پور جا به جایی، اصلاح و ایمن سازی تاسیسات معارض با پل جدیدالاحداث خورآباد را از دیگر پروژه های قابل بهره برداری در هفته دولت ذکر کرد و یادآور شد: در اجرای این طرح یک هزار و 100 متر جابه جایی و ایمن سازی لوله و احداث حوضچه شیرآلات با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون تومان صورت گرفته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: همزمان با هفته دولت کلنگ احداث مخزن هزار مترمکعبی و خط انتقال شهر کهک، احداث مخزن هزار مترمکعبی مجتمع آبرسانی قمرود، احداث نیروگاه خورشیدی معصومیه به میزان 100 کیلووات و حفر و تجهیز یک حلقه چاه در شهر سلفچگان با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال نیز با حضور مسئولان استان به زمین زده خواهد شد.

این مسئول همچنین با تاکید بر اینکه شرکت آب و فاضلاب به عنوان یک دستگاه خدمت رسان همیشه طرح هایی را در مناطق مختلف شهر و استان در دست اجرا دارد، اضافه کرد: به همین دلیل همزمان با هفته دولت استاندار و بعضی دیگر از مسئولان استان از بعضی از این طرح ها از جمله اجرای خط انتقال اضطراری فاضلاب مسکن مهر پردیسان قم، آبرسانی به روستاهای تیره، ویریچ، خاوه و فردو، حفر و تجهیز و خط انتقال چاه شماره 4 مجتمع شهیدی علیمحمدی و احداث مخازن و تکمیل طرح آبرسانی قاهان بازدید خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم یادآور شد: این طرح ها در مجموع با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد و بعضی از مشکل های شهر و استان را در زمینه آبرسانی و جمع آوری فاضلاب رفع می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افتتاح 14 طرح آبرسانی در هفته دولت در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 14 طرح آبرسانی در هفته دولت در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید