امروز با تایید یک جمهور متحد به تحریم و کرونا نه بگوییم

به گزارش وبگاه مجوز بازی، به گزارش تجارت نیوز، علی ربیعی روز سه شنبه در صفحه اینستاگرامی خود در پیامی درباره روز 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران نوشت: امسال در شرایطی 12 فروردین روز تاسیس جمهوری اسلامی را برگزار می کنیم که بیش از هر زمان دیگر به احیای روح همه باهم که در آن روزها روح مسلط جامعه بود، نیاز داریم. در آن زمان، جمهوریتی رفراندم بنیاد شکل گرفت. آن روز همه ملت با همه تنوع خود؛ اقوام مختلف، مذاهب، ادیان و مرام های سیاسی با سبک های گوناگون زندگی حضور داشتند.

امروز با تایید یک جمهور متحد به تحریم و کرونا نه بگوییم

امروز نیز به همه با هم متفاوت نیازمندیم. بدون اعتماد و در کنار هم بودن، عبوری کم یا بی مخاطره از بحران های متفاوت حاصل نمی شود.

سخنگوی دولت در پیام خود یادآور شده است: در 12 فروردین 1399، با دو پدیده آزاردهنده تحریم و کرونا مواجهیم. در مقابله با پدیده تحریم، نیاز به اعتراض واحد و کنش جمعی برای عقب راندن آن و در مقابل کرونا نیازمند یک عقلانیت جمعی، سختکوشی همگانی، مدارای بزرگ و تغییر در سبک های زیستی از شیوه حکمرانی تا زیست اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی هستیم.

وی در این پیام تاکید کرد: آن روز به جمهوری اسلامی آری گفتیم و امروز باید با تایید یک جمهور متحد، همدل و در کنار یکدیگر به تحریم و کرونا نه و به آینده ای بهتر و سالی با گذار از بحران ها و ایجاد جامعه ای پیروز آری و سلام بگوییم.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز

به "امروز با تایید یک جمهور متحد به تحریم و کرونا نه بگوییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز با تایید یک جمهور متحد به تحریم و کرونا نه بگوییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید