تأکید پوتین بر تأثیر وجود روسیه ای قدرتمند در جهان

به گزارش وبگاه مجوز بازی، ولادیمیر پوتین معتقد است، اگر روسیه قدرت خود را احیاء نکرده و موقعیت فعلی خود را بدست نیاورده بود، شرایط جهان به مراتب بدتر و خطرناک تر از شرایط کنونی بود.

تأکید پوتین بر تأثیر وجود روسیه ای قدرتمند در جهان

به گزارش گروه بین الملل وبگاه مجوز بازی به نقل از خبرگزاری نووستی، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که وجود روسیه ای قدرتمند به نفع جهان و باعث بهبود اوضاع آن شده است.

وی در مصاحبه ای که شب گذشته در یک برنامه سیاسی تلویزیونی پخش شد، گفت: اگر روسیه قدرت خود را احیاء نکرده و موقعیت شایسته کنونی خود در عرصه بین المللی را به دست نیاورده بود، اکنون شرایط جهان به مراتب بدتر و خطرناک تر از شرایط کنونی شده بود.

پوتین در روز 12 ژوئن (23 خرداد ماه) به مناسبت روز ملی روسیه گفته بود که یاد و خاطره اجداد و تاریخ استقلال روسیه برای همه مردم این کشور مقدس و اتحاد برانگیز است و شهروندان روسیه بطور مرسوم به اصول اخلاقی، ارزش های خانوادگی و محبت به یکدیگر پایبند هستند.

رئیس جمهوری روسیه همچنین ابراز اطمینان کرده بود که اکثریت مردم این کشور از اصلاحات پیشنهادی در قانون اساسی حمایت خواهند کرد. به گفته وی، این اصلاحات پایه و اساس توسعه آینده روسیه را تعیین می کنند.

لازم به یادآوری است، همه پرسی سراسری درباره اصلاحات قانون اساسی فدراسیون روسیه در تاریخ اول ماه جولای (11 تیر ماه) برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تأکید پوتین بر تأثیر وجود روسیه ای قدرتمند در جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید پوتین بر تأثیر وجود روسیه ای قدرتمند در جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید