جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فردا

به گزارش وبگاه مجوز بازی، بررسی برنامه و صلاحیت یوسف نوری برای تصدی کرسی وزارت آموزش و پرورش و رای اعتماد به وی فردا(یکشنبه) در صحن علنی مجلس برگزار می شود.

جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فردا

به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اجرای ماده 204 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی فردا برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی خواهند کرد.

رییس جمهوری 26 آبان ماه یوسف نوری را طی نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی بعنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش معرفی کرد.

علی نیکزاد بعد از قرائت نامه معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اظهار داشت جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی یکشنبه 7 آذر در صحن علنی برگزار می شود.

نوری سومین وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس شورای اسلامی برای کسب رای اعتماد و نشستن بر جایگاه وزارت آموزش و پرورش است.

پیش از وی حسین باغگلی و مسعود فیاضی وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش بودند که پیروز به کسب رای اعتماد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نشدند.

نوری دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی (برنامه ریزی آموزشی و تربیتی)، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و دکترای تخصصی مدیریت گردشگری از دانشگاه علامه طباطبایی (ره) است و از دهه 60 وارد آموزش و پرورش شده و علاوه بر خدمت در حرفه معلمی، از سال 1367 به بعد پست های مدیریتی در سطوح مختلف آموزشی و تربیتی را تجربه کرده است.

منبع: فرارو

به "جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید