خبرنگاران قوانین جدید محدودیت های کرونا در نیویورک اعلام شد

به گزارش وبگاه مجوز بازی، تهران- خبرنگاران- با تشدید اوضاع کرونایی آمریکا در یک هفته گذشته، فرماندار نیویورک از اعمال قوانین جدید قرنطینه برای افرادی که وارد این ایالت می شوند گفت .

خبرنگاران قوانین جدید محدودیت های کرونا در نیویورک اعلام شد

به گزارش بامداد یکشنبه وبگاه مجوز بازی به نقل از شبکه سی بی اس، با افزایش تعداد مبتلایان کرونا در سراسر آمریکا، اندرو کومو فرماندار نیویورک گفت که هر فردی که خواستار ورود به نیویورک است باید به مدت سه روز قبل از ورود آزمایش منفی ابتلا به ویروس کرونا داشته باشد.

کومو اضافه نمود: افراد بعد از ورود به نیویورک برای سه روز در قرنطینه قرار خواهند گرفت و روز چهارم نیز دوباره از آنان یک آزمایش دیگر کرونا گرفته می گردد.

پیشتر طبق قوانین نیویورک، افراد بعد از وارد شدن به این شهر باید به مدت 14 روز در قرنطینه قرار می گرفتند.

فرماندار نیویورک تاکید کردکه مسافرانی که بعد از روز چهارم آزمایش کرونا انان مثبت اعلام می گردد باید همچنان در قرنطینه بمانند و در صورت آزمایش ندادن در روز چهارم باید به مدت 14 روز در قرنطینه بمانند.

طبق قوانین جدید نیویورک، ساکنانی که کمتر از 24 ساعت در خارج از ایالت بوده اند، نیازی به انجام آزمایش قبل از بازگشت ندارند.

تمهیدات شدید برای اعمال محدودیت برای مسافران به منظور ورود به نیویورک در حال اتخاذ می گردد که شمار مبتلایان کرونا در یک هفته گذشته نه تنها در نیویورک بلکه در سراسر آمریکا شاهد سیر صعودی بوده است.

تنها در روز شنبه بیش از دو هزار و 301 نفر در نیویورک به بیماری کووید 19 مبتلا شده و شمار نهایی مبتلایان در این ایالت به 544 هزار و 70 نفر رسیده است.

شمار نهایی مرگ و میر در نیویورک نیز 33 هزار و 668 نفر گزارش شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قوانین جدید محدودیت های کرونا در نیویورک اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قوانین جدید محدودیت های کرونا در نیویورک اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید