قرارداد میلیون دلاری برای ستاره پرسپولیس

به گزارش وبگاه مجوز بازی، خبرنگاران: باشگاه الاهلی قطر به عقد قرارداد با محمدحسین کنعانی زادگان خیلی نزدیک شده و حتی مبلغ قرارداد او هم معین شده است.

قرارداد میلیون دلاری برای ستاره پرسپولیس

خبرورزشی در این باره نوشت: اولین بار روزنامه الرایه قطر اطلاع داد باشگاه الوکره مذاکره جدی را با امید ابراهیمی هافبک ایرانی الاهلی دوحه شروع نموده است. جذب این بازیکن با توجه به توانمندی فنی برجسته اش می تواند امتیاز عظیمی برای الوکره باشد.

این نشریه شناخته شده قطری همچنین نوشت: باشگاه الاهلی با کنعانی زادگان برای تقویت خط دفاعی اش به توافق رسید. او نخستین بازیکن خارجی الاهلی برای فصل آینده خواهد بود که قراردادی 2 ساله امضا خواهد نمود. قرار است کنعانی زادگان در نخستین روزهای دوران آماده سازی پیش فصل الاهلی به قطر سفر کند. قرارداد تمامی بازیکنان خارجی الاهلی از جمله امید ابراهیمی پایان یافته است و از میان آنها فقط هرنان پرز اروگوئه ای خواهند ماند.

مدافع ملی پوش پرسپولیس بلافاصله در صفحه شخصی خودش به این خبر واکنش نشان داد و نوشت: متاسفانه هر روز شایعاتی مبنی بر عقد قرارداد اینجانب با دیگر باشگاه ها مطرح می گردد. روزی می گویند کنعانی با ام صلال قرارداد بسته و روزی دیگر از الریان و غرافه نام می برند و روز دیگری نام الأهلی مطرح میگردد.

منکر این نیستم که پیشنهاداتی دارم. من بازیکن پرسپولیس هستم و همه بازیکنان پرسپولیس به علت بازی در این تیم که برای همه ما افتخاری عظیم است، پیشنهاداتی دریافت می نمایند.

اما الان تمرکز من و دیگر بازیکنان بر ادامه بازی ها هست و تا این لحظه هیچ تصمیم نگرفته ام. امیدوارم که طرفداران و رسانه ها هم بر این موج شایعات سوار نشوند و به تمرکز من و دیگر بازیکنان در ادامه راه یاری نمایند.

در ادامه اما معین شد کنعانی زادگان در تابستان یکی از جدا شده های قطعی سرخپوشان خواهد بود تا در کنار بازیکنانی نظیر فریدون زندی، مجتبی جباری، سیدجلال حسینی، امید ابراهیمی و چند بازیکن دیگر ایرانی بازی در این تیم قطری را تجربه کند.

الاهلی لیگ ستارگان قطر را با رتبه پنجمی تمام کرد و در فصل آینده با جذب بازیکنان جدید به دنبال بهبود رتبه خود در جدول رده بندی است.

این تیم قراردادی به ارزش یک میلیون و 200 هزار دلار (حدود 25 میلیارد تومان) برای 2 سال بازی در لیگ ستارگان به مدافع ملی پوش ایرانی پیشنهاد نموده است. رقمی که نه کنعانی زادگان می تواند از آن بگذرد و نه باشگاه پرسپولیس قادر به پرداخت آن است.

منبع: فرارو

به "قرارداد میلیون دلاری برای ستاره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد میلیون دلاری برای ستاره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید