من مسئول بودم الکنو را انتخاب نمی کرد، اتفاق ناخوشایند برای معروف

به گزارش وبگاه مجوز بازی، میلاد عبادی پور در برنامه تلویزیونی 1+5 شبکه شما در مورد عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات المپیک گفت: فکر می کنم که شاید اگر بازی اول مقابل لهستان را نمی بردیم، اتفاقات بهتری برای تیم ما رقم می خورد! چراکه تمام انگیزه تیم ما بردن لهستان بود و بازی سخت و پرفشاری که انجام دادیم انرژی بازیکنان ما را کاملا تخلیه کرد و باعث شد کار تیم در ادامه مسابقات سخت گردد.

من مسئول بودم الکنو را انتخاب نمی کرد، اتفاق ناخوشایند برای معروف

عبادی پور در مورد عملکرد آلکنو و این موضوع که انتخاب این سرمربی تصمیم درستی بود یا خیر، گفت: در اینکه آلکنو مربی بزرگی است شکی نیست و به هرحال انتخاب ایشان تصمیم فدراسیون بود. اما به نظر من آلکنو شناخت خوبی از والیبال ایران نداشت و با ذهنیت فیزیکی و شرایط بازیکنان روس به ایران آمده بود و طبیعی بود که در زمان کوتاه نمی توانست کار زیادی برای تیم ملی والیبال انجام دهد.

وی اضافه نمود: آلکنو واقعا شناخت خوبی از بازیکنان تیم ملی نداشت و فقط 3 یا 4 بازیکن تیم را به نام می شناخت! نظر شخصی من این است که در آن مقطع انتخاب آلکنو اشتباه بود و بهتر بود که قرارداد کولاکویچ تمدید می شد یا اینکه راهنمایی تیم ملی به مربی ایرانی واگذار می شد.

کاپیتان تیم ملی در واکنش به بعضی نقدها مطرح شده در فضای مجازی نسبت به عملکردش در لیگ ملت ها و مسابقات المپیک گفت: من به مردم و طرفدران والیبال حق می دهم که از باخت تیم ملی ناراحت باشند اما معتقدم که در فشارها و جریاناتی که در فضای مجازی شکل گرفت آن ها بی تقصیر بودند. متاسفانه مشکل این جاست که بعضی گزارشگران والیبال که هیچ اطلاعی از والیبال روز جهان ندارند به خودشان اجازه می دهند درباره عملکرد بازیکنان نظر فنی بدهند که در هیچ کجای جهان مشابهش را نمی بینیم.

عبادی پور در مورد اتفاقاتی که برای سعید معروف در رقابت های المپیک رخ داد و خداحافظی اش از تیم ملی گفت: متاسفم که اتفاقات ناخوشایندی برای کاپیتان تیم ملی رخ داد و صحبت های عجیبی در مورد بازیکن بزرگی مثل سعید معروف مطرح شد. خداحافظی سعید از والیبال هم یک تصمیم شخصی بود که قبل از اعلام، اطلاع چندانی از آن نداشتیم.

کاپیتان تیم ملی در مورد انتخاب سرمربی تازه تیم ملی گفت: آقای عطایی مربی خوب و قابل احترامی است و مطمئنم که انشاالله با قهرمانی از مسابقات ژاپن بر می گردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "من مسئول بودم الکنو را انتخاب نمی کرد، اتفاق ناخوشایند برای معروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "من مسئول بودم الکنو را انتخاب نمی کرد، اتفاق ناخوشایند برای معروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید