توافق شخصی با سردار آزمون؛ پای 20 میلیون یورو در میان است!

به گزارش وبگاه مجوز بازی، خبرنگاران: به نظر می رسد سردار آزمون آخرین ساعات حضورش در باشگاه زنیت را سپری می نماید. او این روز ها دو پیشنهاد بسیار جدی دارد و برخلاف روال سابق، این بار خودش دست به کار شده تا رضایت نامه اش را از باشگاه زنیت بگیرد و روسیه را ترک کند.

توافق شخصی با سردار آزمون؛ پای 20 میلیون یورو در میان است!

به گزارش وبگاه مجوز بازی، هفته گذشته بود که خبر رسید باشگاه رم به همراه ژوزه مورینیو به سردار آزمون پیشنهاد داده است، ولی همان موقع خبر رسید که خود سردار علاقه ای به این پیشنهاد ندارد و دارد به گزینه آلمانی اش فکر می نماید. اسکای ایتالیا هفته گذشته نوشت که بایرلوکوزن رقیب جدی رم برای جذب سردار آزمون است و حتی پیشنهاد رسمی و 18 میلیون یورویی به زنیت ارائه نموده است.

امروز، اما توتومرکاتووب رنگ و بوی بیشتری به این خبر داده و نوشته که باشگاه لورکوزن با سردار آزمون به توافق شخصی رسیده و حالا سردار در کنار مسئولان باشگاه لورکوزن به باشگاه زنیت فشار خواهند آورد تا این انتقال نهایی گردد. مشکل زنیت با رقم پیشنهادی بایرلورکوزن است و به همین علت است که باشگاه آلمانی خود سردار را واسطه نموده تا با صحبت کردن با مسئولان باشگاه زنیت این انتقال را نهایی کند.

شایعه شده جدیدترین پیشنهاد لورکوزن به زنیت برای جذب سردار آزمون رقم 20 میلیون یورو است.

منبع: فرارو

به "توافق شخصی با سردار آزمون؛ پای 20 میلیون یورو در میان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق شخصی با سردار آزمون؛ پای 20 میلیون یورو در میان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید