دیاب عامل اصلی شکست دولتش را بیان کرد

به گزارش وبگاه مجوز بازی، ایسنا نوشت: نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان خاطرنشان کرد که فساد موجود در این کشور وی را شکست داد تنها به این علت که در مبارزه با آن تنها بوده است.

دیاب عامل اصلی شکست دولتش را بیان کرد

به گزارش شبکه خبری روسیا الیوم، حسان دیاب، نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان در تبادل نظر با خانواده های قربانیان انفجار بندر بیروت گفت: اعتراف می کنم که فساد مرا شکست داد؛ چراکه در مقابل آن تقریبا تنها بودم ما به همبستگی و اتحاد برای شکست فساد احتیاج داریم.

دیاب گفت: خداوند شهدای ما را که فساد آن ها را در انفجار بندر بیروت ترور کرد،رحمت کند. خداوند حافط و نگهدار شما و لبنان باشد.

دیاب به خانواده های قربانیان انفجار بندر بیروت گفت: شما به علت از دست دادن عزیزانتان زخم های عمیقی دارید و همدردی کل جهان عزیزانتان را به شما برنمی گرداند. خشمتان قابل درک است؛ چراکه اتفاقی که افتاد یکی از نتایج فساد در کشور است. با تمام شفافیت و وضوح می گویم که فساد توسعه یافته اولین مسئول انفجار بندر بیروت است اما مطمئنا باید تمام واقعیت را بدانیم.

انفجار بندر بیروت به کشته شدن 200 تن و زخمی شدن 6000 تن دیگر و آسیب رسیدن به ساختمان های اطراف بندر بیروت منجر شد. علت انفجار ذخیره شدن نامناسب 2750 تن نیترات آمونیوم اعلام شد.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "دیاب عامل اصلی شکست دولتش را بیان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاب عامل اصلی شکست دولتش را بیان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید