نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز اعلام شد

به گزارش وبگاه مجوز بازی، شرایط و نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز طی اطلاعیه ای اعلام شد.

نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز اعلام شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبگاه مجوز بازی، شرایط و نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز طی اطلاعیه ای اعلام شد.

بخش مقدماتی و توضیحات کلی دروس عملی که می تواند به صورت تئوری برگزار شود با آغاز نیمسال تابستان سال تحصیلی 99-98 و از طریق سامانه مجازی واحد الکترونیک به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در بخش حضوری کلاس های عملی با گروه بندی دانشجویان در گروه های 3 تا 7 نفره و با هماهنگی اجرا شده توسط اساتید درس با کارشناسان آزمایشگاه ها و کارگاه های مربوطه، به صورت پیوسته و با رعایت ضوابط بهداشتی برگزار خواهد شد.

آغاز بخش عملی حضوری بعد از اولین جلسه مجازی، بر اساس ضوابط ابلاغی ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، برنامه ریزی و با اطلاع رسانی به دانشجویان گروه بندی شده، آغاز خواهد شد. در صورت زیاد بودن تعداد دانشجویان گروه بندی شده در برخی از دروس و عدم امکان اتمام این دروس تا خاتمه مردادماه، برنامه ریزی این دروس به صورت پیوسته تا خاتمه تابستان، قابل برنامه ریزی خواهد بود.

همچنین اساتید دروس عملی می توانند بخشی از عملیات آزمایشگاهی و کارگاهی خود را با تولید محتوا در محل آزمایشگاه یا کارگاه به صورت فردی انجام داده و در اختیار دانشجویان مربوطه قرار دهند.

در خصوص تدریس دروسی که نیاز به آزمایشگاه و کارگاه ندارند و با انجام مطالعات و پژوهش های کتابخانه ای و اسنادی و برابر اعلام استاد درس و موافقت گروه آموزشی، برگزاری آن ها بدون نیاز به حضور فیزیکی دانشجو امکان پذیر است، استاد می تواند با هماهنگی مدیران گروه های آموزشی و دانشکده و اطلاع رسانی به دانشجویان، با ارائه گزارش لازم، نمره مربوطه را بر اساس عملکرد دانشجو محاسبه و ثبت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد شیراز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید