کاهش قیمت میوه در بهار 1400

به گزارش وبگاه مجوز بازی، خبرنگاران/یزد رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار یزد از کاهش قیمت میوه در بهار 1400 اطلاع داد.

کاهش قیمت میوه در بهار 1400

حسین مشرف در گفت وگو با خبرنگار وبگاه مجوز بازی از کاهش قیمت اقلام میوه در بازار میادین میوه و تره بار در روزهای ابتدایی سال 1400 اطلاع داد و در این باره توضیح داد: هر کیلوگرم سیب زمینی نو در میادین میوه و تره بار یزد بین دو تا چهار هزار تومان و سیب زمینی کهنه نیز از دو هزار تومان تا سه هزار و 100 تومان عرضه می گردد.

وی اضافه کرد: هر کیلوگرم گوجه فرنگی نیز بین پنج تا دو هزار تومان و هر کیلوگرم پیاز نیز بین دو تا سه هزار تومان به فروش می رسد.

مشرف با اشاره به کاهش قیمت های اقلام میوه در ایام نوروز، اظهار کرد: هر کیلوگرم خیار مینی از 13 هزار به 10 هزار تومان کاهش یافته است.

وی اضافه کرد: البته خیارسبز گلخانه ای نیز از 12 هزار تومان به 10 تومان و خیار سبز جیرفتی نیز از 10 هزار تومان به 8 هزار تومان کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار یزد با بیان این که بادمجان گلخانه بیرونی چهار هزار تومان در میادین میوه و تره بار یزد عرضه می گردد، گفت: هر کیلوگرم از انواع موز بین 30 تا 35 هزار تومان عرضه می گردد.

مشرف در انتها متذکر شد: این قیمت ها مربوط به بازار میادین میوه و تره بار است و با 30 درصد افزایش قیمت عرضه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش قیمت میوه در بهار 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت میوه در بهار 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید