ادعاهای آمریکا درباره کوشش برای تحقق صلح در یمن، فریبکاری است

به گزارش وبگاه مجوز بازی به نقل از المسیره، محمد النعیمی عضو شورای عالی سیاسی یمن سخنانی را در مورد ادعاهای آمریکا برای تحقق صلح در این کشور عنوان کرد. عضو شورای عالی سیاسی یمن در این خصوص توضیح داد: ادعاهای دروغین آمریکا درباره کوشش برای تحقق صلح در یمن، فریبکاری است.

ادعاهای آمریکا درباره کوشش برای تحقق صلح در یمن، فریبکاری است

این مقام یمنی در ادامه اظهارات خود گفت: در واقع، آمریکایی ها با مطرح کردن ادعاهایی از این دست در پی فریب افکار عمومی هستند. وی بعلاوه خاطر نشان کرد: هدف دیگری که آمریکایی ها از رهگذر مطرح کردن ادعاهای دروغین خود دنبال می نمایند، سرپوش گذاشتن بر جنایت هایشان در یمن است.

چندی پیش نیز محمد علی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن به اظهارات مقامات ایالات متحده آمریکا پیرامون لزوم تحقق صلح در این کشور واکنش نشان داد. رئیس کمیته عالی انقلاب یمن توضیح داد: اظهارات آمریکایی ها پیرامون صلح در یمن تنها جنبه تبلیغاتی دارد. آنها تنها در رسانه ها اینگونه سخن می گویند و در عمل، کاری انجام نمی دهند.

محمد علی الحوثی خود یادآور شد: ما تا به امروز هیچ گام عملی از سوی ایالات متحده آمریکا برای برقراری صلح در یمن ندیده ایم. آمریکایی ها در حملات نظامی به یمن و محاصره مردم این کشور نقش دارند.

وی گفت: آمریکا گزینه جنگ را در یمن در اولویت قرار داده است و در عین حال تظاهر به صلح می نماید. ایجاد تحریم های نو با ادعای برقراری صلح در یمن مانع برقراری هرگونه صلح در یمن می گردد و ثمر و فایده ای ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ادعاهای آمریکا درباره کوشش برای تحقق صلح در یمن، فریبکاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعاهای آمریکا درباره کوشش برای تحقق صلح در یمن، فریبکاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید