افت 3.4 درصدی ارزش بیت کوین پس از توییت جدید الون ماسک

به گزارش وبگاه مجوز بازی، ارزش بیت کوین به دنبال یک توییت دیگر از طرف الون ماسک 3.4 درصد کاهش یافت.

افت 3.4 درصدی ارزش بیت کوین پس از توییت جدید الون ماسک

به گزارش وبگاه مجوز بازی به نقل از خبرگزاری تسنیم، ارزش بیت کوین به دنبال یک توییت دیگر از طرف الون ماسک 3.4 درصد کاهش یافت و عظیمترین ارز مجازی جهان 37790 دلار در هنگ کنگ به فروش رسید. شاخص ارز مجازی گلکسی بلومبرگ هم 3.9 درصد عقب نشست.

ماسک بارها بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را با اظهارات خود در رسانه های اجتماعی تخریب نموده است. وی ماه گذشته تصمیم خود برای استفاده از بیت کوین جهت خرید خودروهای برقی تسلا را به خاطر نگرانی های محیط زیستی لغو کرد. این اقدام ماسک به همراه تشدید اقدامات نظارتی چین باعث سقوط ارزهای مجازی شد.

ماسک در جدیدترین اقدام خود هشتگ بیت کوین را با ایموجی یک قلب شکسته توییت نموده و به جمله ای از آهنگ معروف انتها اشاره نموده است.

بیت کوین حدود 27 هزار دلار پایین تر از رکورد اواسط آوریل که برابر با 65 هزار دلار بود معامله می گردد. کاهش قیمت امروز بیت کوین ملایم تر از بی ثباتی های قبلی به وجود آمده به دنبال اظهارات ماسک بوده است.

هواداران ارز مجازی عقیده دارند بیت کوین در آستانه رکوردهای جدید قرار گرفته است ولی تاکید ماسک بر خطرات محیط زیستی و بی ثباتی که اظهارات او در قیمت بیت کوین به وجود آورده، این دورنما را تحت تاثیر قرار داده است.

ماسک به دنبال لغو تصمیم پرداخت بیت کوین برای خرید محصولات تسلا گفت شرکتش هیچ کدام از سرمایه های ارز دیجیتال خود را به فروش نرسانده است.

تسلا در ماه فوریه از 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری خود در بیت کوین پرده برداشت. گزارش درآمد شرکت تسلا در ماه آوریل نشان می داد این شرکت 10 درصد از سرمایه های بیت کوین خود را به فروش رسانده است.

ارزش بیت کوین 285 درصد طی یک سال گذشته افزایش یافته و اتر، دومین ارز مجازی عظیم جهان 1000 درصد افزایش قیمت داشته است. شاخص ارز مجازی بلومبرگ هم 6 برابر شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "افت 3.4 درصدی ارزش بیت کوین پس از توییت جدید الون ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افت 3.4 درصدی ارزش بیت کوین پس از توییت جدید الون ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید