جهانبخش با 8 میلیون یورو به هلند برمی گردد

به گزارش وبگاه مجوز بازی، مهاجم ایرانی تیم برایتون قرار است به لیگ هلند برگردد. حتی یک قیچی برگردان فوق العاده در این فصل قرار نیست او را در برایتون حفظ کند.

جهانبخش با 8 میلیون یورو به هلند برمی گردد

به گزارش وبگاه مجوز بازی ، زمانی که علیرضا جهانبخش با یک گل بسیار زیبا به چلسی توجهات زیادی را به خود جلب کرد دیگر همه فکر می کردند این مهاجم بالاخره جای خود را در ترکیب اصلی پیدا کرده و تبدیل به مهاجم ثابت این تیم می گردد اما این تصور کاملا اشتباه بود چرا که این بازیکن دوباره به نیمکت نشین و حتی سکونشین تبدیل شد.

اکنون اکسپرس انگلیس گزارش می دهد که جهانبخش دوباره به لیگ هلند برمی گردد. او از آیندهوون پیشنهادی جدی دارد و این پیشنهاد در صورت عملی شدن هشت میلیون یورو نصیب ملی پوش ایرانی خواهد کرد.

جهانبخش برای نخستین بار پس از شروع دوباره لیگ برتر انگلیس که به خاطر شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود در بازی برابر لیورپول در فهرست بازیکنان تیم برایتون قرار گرفت اما به میدان نرفت. حالا او می تواند برای بازی برابر منچسترسیتی تلاش کند. این بازیکن ایرانی با توجه نمایش نه چندان جالب و همچنین مصدومیت آلیستر در بازی امشب شانس حضور در میدان را دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "جهانبخش با 8 میلیون یورو به هلند برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش با 8 میلیون یورو به هلند برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید