خبرنگاران ایران اسلامی امروز دارای مقتدرترین ارتش دنیا است

به گزارش وبگاه مجوز بازی، قزوین - خبرنگاران - معاون سیاس، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امروز با قاطعیت اعلام می کنیم که ایران اسلامی دارای متقدرترین ارتش دنیا بوده و ملت ما نیز از داشتن چنین نیروی نظامی قدرتمند به خود می بالد.

خبرنگاران ایران اسلامی امروز دارای مقتدرترین ارتش دنیا است

منوچهر حبیبی روز آدینه و در مراسم رژه خدمت خدمت یگان های قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین که به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش و نیروی زمینی برگزار گردید، اضافه کرد: امروز ارتش جمهوری اسلامی مقتدر، خودکفا و وفادار به نظام مقدس و مردم میهن اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی همانند گذشته امروز پاسدار استقلال و حافظ تمامیت ارضی جمهوری اسلامی بوده تا جایی که نه تنها استکبار جهانی بلکه هیچ دشمنی حتی فکر تعرض به خاک میهن اسلامی ما را به ذهن خود نمی دهد.

وی با بیان اینکه مردم همواره در صحنه و انقلابی ما بالاترین نمره را به امنیت موجود در نظام خود می دهند، تاکید نمود: بی شک ضامن این امنیت نیروهای مسلح و به خصوص ارتشی مقتدر است که حافظ اطمینان و آرامش شهروندان خود شده است.

حبیبی اظهار داشت: ارتش امروز به عنوان نیرویی علمی، به روز و کارآمدی تبدیل شده که اختراعات و کشفیات ارایه شده بیانگر این موضوع مهم بوده و همین مساله باعث خوشحالی و سربلندی مردم ما نیز شده است.

به گفته این مسوول سیاسی، ارتش و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نه تنها در دوران جنگ و دفاع حضور مقتدارنه خود را به اثبات رسانده بلکه در مواقع بحرانی مانند سیل، زلزله و حتی بیماری های فراگیر مانند شیوع ویروس کرونا نقش پررنگ و اثربخشی از خود برجای گذاشته است.

حبیبی ادامه داد: لشگر 16 زرهی به همراه تیپ زرهی مستقل 116 شهید صفوی قزوین به جهت تصمیم گیری های گرفته شده، در ماموریت محول شده خود به استان گیلان جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا چنان عملکردی از خود برجای گذاشت که کمتر از یک هفته توانست بحران از هم گسیخته این بیماری را در منطقه آرام کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین اظهار داشت: ایران اسلامی هر جا که احتیاج داشت، ارتش مقتدر و قهرمان ما پا دررکاب حاضر شده و با تمام توان خود و با عشق و علاقه، به خصوص در بحران کرونا اقدامات موثر و پیشگیرانه مانند ضدعفونی کردن معابر و اماکن و همچنین کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها به اجرا گذاشت.

در ادامه این مراسم، نیروهای حاضر همراه با تجهیزات بیولوژیکی خود از مقابل صندلی رژه رفتند.

29 فروردین ماه، از سوی امام راحل همه ساله به عنوان روز ارتش و نیروی زمینی جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ایران اسلامی امروز دارای مقتدرترین ارتش دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ایران اسلامی امروز دارای مقتدرترین ارتش دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید