سومین میلیاردر دنیا کیست؟

به گزارش وبگاه مجوز بازی، خبرنگاران : طبق گزارش جدید فهرست میلیاردرهای بلومبرگ، مدیرعامل فیسبوک در کنار مدیرعامل آمازون، جف بزوس و موسس مایکروسافت، بیل گیتس، تنها سه نفر دنیا با ثروتی بیش از 100 میلیارد دلار هستند.

سومین میلیاردر دنیا کیست؟

به گزارش وبگاه مجوز بازی به نقل از مهر، طبق گزارش جدید فهرست میلیاردرهای بلومبرگ، مدیرعامل فیسبوک در کنار مدیرعامل آمازون، جف بزوس و مؤسس مایکروسافت، بیل گیتس، تنها سه نفر دنیا با ثروتی بیش از 100 میلیارد دلار هستند.

براساس گزارش اسپوتنیک، ثروت مارک زاکربرگ برای اولین بار از 100 میلیارد دلار فراتر رفت و او را وارد باشگاه 100 میلیاردی ها کرد.

این اتفاق پس از آن افتاد که به دنبال خبر اینکه فیسبوک در نظر دارد اپلیکیشن ریلز اینستاگرام را به عنوان رقیبی برای اپلیکیشن اشتراک ویدیئوی چین، تیک تاک، معرفی کند، سهام فیسبوک بیش از 6 درصد جهش کرد.

رئیس جمهور ترامپ هم پیش از این اعلام نموده بود که تراکنش های آمریکا با تنسنت و بایت دنس چین را که مالک وی چت و تیک تاک هستند ممنوع خواهد نمود.

زاکربرگ که در سال 2004 در زمان دانشجویی خود در دانشگاه هاروارد فیسبوک را تأسیس نموده بود، در این شرکت 13 درصد سهم دارد. او قبلاً گفته است که در طول زندگی خود 99 درصد از دارایی خود از سهام فیسبوک را به خیریه خواهد بخشید.

منبع: اقتصادنیوز

به "سومین میلیاردر دنیا کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین میلیاردر دنیا کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید