عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟

به گزارش وبگاه مجوز بازی، مصاحبه جلال حسینی پس از سرانجام نیم فصل اول، نشان داد محرومیت آل کثیر چقدر پرسپولیسی ها را اذیت نموده است. آن ها بدون داشتن مهاجم نوک، سخت گل می زدند و فشار زیادی را تحمل نموده اند. فشاری که با لغو بازی های ملی و ادامه لیگ در اسفند و فروردین ماه، احتمالا هفته های بیشتری ادامه پیدا می نماید. طبق برنامه ریزی سازمان لیگ، هفته شانزدهم و هفدهم لیگ، تا اواسط اسفند انجام خواهد شد و تعطیلات کوتاه نیم فصل به سرانجام خواهد رسید.

عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟

پرسپولیس در این دو بازی روبه روی سایپا و صنعت نفت قرار می گیرد. یک هفته پس از آن، تیم ها برای جام حذفی آماده می شوند و پرسپولیس باید با مس نوین بازی کند. با توجه به گزینه های محدود پرسپولیس روی نیمکت، گل محمدی در این بازی هم مجبور خواهد بود با بیشتر بازیکنان اصلی وارد زمین گردد.

هنوز برنامه هفته هجدهم و لیگ برتر در سال جدید، اعلام نشده، اما با توجه به فاصله زمانی 22 اسفند تا 13 فروردین، با درنظرگرفتن وقفه ای کوتاه برای آغاز سال جدید، باز هم لیگ دو یا سه هفته دیگر ادامه پیدا می نماید. بدتر اینکه طبق حکم اعلام شده برای آل کثیر، او تا زمان انتها محرومیتش اجازه تمرین با پرسپولیس را هم ندارد؛ بنابراین به زمانی برای آمادگی احتیاج خواهد داشت.

پرسپولیس هفته هجدهم میهمان نفت مسجدسلیمان است و هفته نوزدهم، با شهرخودرو در مشهد بازی می نماید. هفته بیستم هم آن ها در تهران میزبان نساجی هستند.

25 فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس آغاز می گردد. بازی هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود. تا قبل از این تاریخ، آل کثیر شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی سرخ پوشان نخواهد داشت و پرسپولیسی ها، همچنان باید به بازی بدون او ادامه دهند.

فوتبال 360

منبع: فرارو

به "عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید