فتاحی: امیدوارم کمیته استیناف رای عادلانه ای صادر کند، انشاءالله کار به CAS نمی کشد

به گزارش وبگاه مجوز بازی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد که کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، رای عادلانه ای درباره ملاقات این تیم مقابل پرسپولیس صادر کند.

فتاحی: امیدوارم کمیته استیناف رای عادلانه ای صادر کند، انشاءالله کار به CAS نمی کشد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبگاه مجوز بازی، رضا فتاحی درباره نشست کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برای آنالیز رای کمیته انضباطی، درخصوص فزونی 3 بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: از اعضای کمیته استیناف تشکر می کنم که برای ما وقت گذاشتند. فیلم های جدید پخش و مدارک ارائه شد و ما درباره مسائل اتفاق افتاده شرح دادیم.

وی با تکرار این ادعا که زردپوشان می خواستند به مصاف پرسپولیس بروند، توضیح داد: خدا شاهد است که مسئولان و تیم سپاهان، آماده برگزاری بازی بودند اما آن لحظه، اراده ای برای برگزاری مسابقه نبود. انشاءالله اعضای کمیته استیناف، صحبت های ما را شنیده باشند و رای عادلانه ای صادر نمایند.

سرپرست تیم سپاهان در این باره که مدیران پرسپولیس گفته بودند، سپاهان مدرک جدیدی ندارد، گفت: دوستان پرسپولیس نظر خودشان را داده اند.

فتاحی درخصوص اینکه رسول پناه، سرپرست باشگاه سپاهان به خاطر غیبت مدیرعامل سپاهان در جلسه حاضر نشد، اعلام کرد: اینگونه نبود. گفتند دو نفر به جلسه بیایند و حضور سرپرست هر تیم و معاون حقوقی باشگاه کافی بود. ما از جزئیات کاملاً آگاه بودیم و نیکفر در زمان آن ملاقات، مدیرعامل نبود. او ریاست هیئت مدیره را بر عهده داشت و من و حلاجی (معاون حقوقی سپاهان) به جلسه آمدیم.

وی در این باره که آیا امیدوار است رای ملاقات سپاهان و پرسپولیس تغییر کند، گفت: همه ما به امید زنده هستیم و امیدواریم رای عادلانه ای صادر گردد.

سرپرست تیم سپاهان درخصوص زمان شروع دوباره لیگ برتر فوتبال گفت: منتظر نظر ستاد مبارزه با کرونا و عادی شدن شرایط هستیم. سلامت مردم از فوتبال و همه ورزش ها مهمتر است و امیدوارم با نابودی کرونا، مجوز تمرینات صادر گردد.

فتاحی در این باره که آیا در صورت تایید حکم کمیته انضباطی توسط کمیته استیناف، باشگاه سپاهان به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت خواهد نمود یا خیر، توضیح داد: اجازه دهید ابتدا رای را اعلام نمایند. انشاءالله کار به آنجا نمی کشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتاحی: امیدوارم کمیته استیناف رای عادلانه ای صادر کند، انشاءالله کار به CAS نمی کشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: امیدوارم کمیته استیناف رای عادلانه ای صادر کند، انشاءالله کار به CAS نمی کشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید