کرونا یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی از فوتبال شد؟

به گزارش وبگاه مجوز بازی، چند ماهی از زمانی که سرخیو آگوئرو به علت ابتلای ناراحتی قلبی در زمین بازی مجبور به بازنشستگی شد می گذرد و او می گوید هنوز دقیقاً نمی داند که چه شد که او مجبور به گرفتن این تصمیم تلخ شد. او به امید همبازی شدن با لیونل مسی، منچسترسیتی را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرد و به بارسلونا پیوست اما نه با مسی همبازی شد (ستاره آرژانتینی به پاری سن ژرمن پیوست) نه خودش توانست به دوران بازیگری اش ادامه دهد.

کرونا یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی از فوتبال شد؟

با فراغت از تمرین و بازی های فوتبال حالا آگوئرو زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با طرفدارانش دارد و او در یک جلسه پرسش و پاسخ با آنها در توئیتر درباره اوضاع و احوال خودش و دوران بازیگری اش صحبت کرد.

موضوع اول بازنشستگی اش بود که درباره آن گفت: نمی دانم دقیقاً چه شد که مجبور شدم فوتبال را کنار بگذارم. هنوز هم هیچ کسی نمی داند که چه اتفاقی افتاد، شاید اثر مبتلا شدنم به کووید یا عوارض تزریق واکسن کرونا بوده باشد اما حقیقت این است که من نمی دانم چه شد. هر چه بود گذشت و من الان باید بیشتر مراقب خودم باشم، البته من در گذشته هم مسئله ای داشتم و شاید همان مشکل دوباره عود نموده است. نمی دانم.

لیونل مسی یکی از دوستان صمیمی سرخیو آگوئرو است و این دو در بیشتر اردوی های ملی آرژانتین با هم اوقات شان را سپری می کردند و اگر بارسلونا مسئله ای اقتصادی پیدا نمی کرد، چه بسا آنها در رده باشگاهی هم با یکدیگر هم تیمی می شدند.

آگوئرو درباره رابطه اش با ستاره حال حاضر پاری سن ژرمن اعتراف جالبی هم انجام داد و گفت: سال 2005 زمانی که در تیم جوانان آرژانتین بازی می کردیم، خیلی با یکدیگر دعوا می کردیم و گاهی اوقات پیش می آمد که یک روز تمام با هم حرف نمی زدیم. در تیم ملی اما رابطه مان بسیار محبت آمیز بود و از تمام لحظاتی که با هم داشتیم لذت می بردیم چون مدت زمانی که با هم بودیم بسیار محدود بود. واقعیت این است که ما خیلی کم از دست یکدیگر دلخور می شدیم. فقط زمانی حال مان خوب نبود که تیم می باخت چون هر دوی ما می خواستیم که برنده باشیم.

بایرن مونیخ یکی از تیم هایی بود که سرخیو آگوئرو می توانست به آن ملحق گردد. او اما داستان اینکه چه شد که باواریایی ها از خریدش منصرف شدند را شرح داد و گفت: من هم این داستان را همانقدر می دانم که برایم تعریف کردند. نمایندگان بایرن مونیخ آمده بودند که بازی مرا مقابل استودیانتس ببینند. در آن مسابقه من بد بازی کردم و آنها عاشق بازی خوسه سوسا (بازیکن وقت استودیانتس) شدند و او را خریدند.

آگوئرو سپس 5 تن از سرسخت ترین مدافعانی که برابر شان بازی نموده است را نام برد و گفت: تری، فن دایک، سرخیو راموس، پویول و فردیناند.

یکی از سؤالات جالبی که از آگوئرو پرسیده شد این بود که اگر فقط یک بار دیگر می توانست پیراهنش را با یک بازیکن دیگر عوض کند، پیراهن کدام بازیکن را می گرفت و او گفت: اوه، سوال خوبی است. خب با لیونل مسی.

ستاره سابق منچسترسیتی در پاسخ به این سؤال که اگر فوتبالیست نمی شد، چه شغلی را انتخاب می کرد، تأکید کرد: نمی دانم. همواره از خودم می پرسم که چه اتفاقی می افتاد. در زندگی شما باید شانس هم داشته باشید. اگر فوتبالیست نمی شدم الان اینجا نبودم.

آگوئرو در ادامه برترین گلش در لالیگا، لذت بخش ترین قهرمانی اش، بازیکن محبوبش در حال حاضر، برترین بازیکنش در لیورپول و آرسنال هم گفت: برترین گلم در لالیگا آخرین گلم به رئال مادرید بود. آن گل همواره برای خاص خواهد بود اگرچه آن بازی را باختیم. برترین جام؟ قهرمانی مان در کوپا آمه ریکا. برترین بازیکن؟ فیل فودن. برترین بازیکن لیورپول مایکل اوون. برترین بازیکن آرسنال؟ تیری آنری.

منبع: فرارو

به "کرونا یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی از فوتبال شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا یا واکسن باعث خداحافظی ستاره آرژانتینی از فوتبال شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید