مجیدی: از AFC و فدراسیون فوتبال عربستان انتظار بیشتری داشتیم، برای کسب بهترین نتیجه آماده ایم

به گزارش وبگاه مجوز بازی، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با همه احترامی که برای AFC و فدراسیون فوتبال عربستان قائلم انتظار بیشتری داشتیم.

مجیدی: از AFC و فدراسیون فوتبال عربستان انتظار بیشتری داشتیم، برای کسب بهترین نتیجه آماده ایم

به گزارش وبگاه مجوز بازی، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الاهلی عربستان در نخستین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان، گفت: این تورنمنت برای همه تیم ها مهم است. در سخت ترین گروه هستیم، اما برای رقابت در این گروه و کسب بهترین نتیجه آماده ایم.

وی درباره شرایط استقلال در عربستان و اینکه در برنامه بازی این تیم در ورزشگاه اصلی ملک عبدالله گنجانده شده بود و حالا معین شده بازی در زمین شماره 2 این ورزشگاه برگزار می شود، گفت: اکنون نمی توانم در این باره صحبت کنم و تمرکزم روی بازی فرداست. با همه احترامی که برای AFC و فدراسیون فوتبال عربستان قائلم انتظار بیشتری داشتیم. برای بازی های لیگ قهرمانان آسیا باید ورزشگاه بهتری انتخاب می شد و من هم ترجیح می دهم اکنون بیشتر از این صحبت نکنم.

سرمربی استقلال درباره اینکه دومین تجربه بازی های لیگ قهرمانان در شرایط کرونایی است و آیا تیم شما شرایط خوبی دارد یا نه، گفت: ابتدا درباره بازی فردا باید صحبت کنم که الاهلی یکی از بهترین تیم های این دوره از رقابت هاست و در این باره با بازیکنانم صحبت کرده ام. اگر می خواهیم فردا برنده این بازی مهم باشیم، نیاز داریم که تمرکز داشته باشیم. این تورنمنت برای ما بسیار مهم است که برای آن آماده شده ایم و امیدوارم نتایج لازم را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مجیدی: از AFC و فدراسیون فوتبال عربستان انتظار بیشتری داشتیم، برای کسب بهترین نتیجه آماده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: از AFC و فدراسیون فوتبال عربستان انتظار بیشتری داشتیم، برای کسب بهترین نتیجه آماده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید