نجات دختران جوان از چنگال مرد هوسران

به گزارش وبگاه مجوز بازی، دو دختری که از دام هولناک یک متهم به تجاوز گریخته اند، با مراجعه به پلیس آگاهی این شیطان هوسران را شناسایی کردند.

نجات دختران جوان از چنگال مرد هوسران

به گزارش خراسان، این متهم 31 ساله که حسن. ت نام دارد، پس از آن که با همکاری خانواده های قربانیان و نیرو های حراست متروی مشهد به چنگ نیرو های انتظامی افتاد، بلافاصله به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی منتقل شد و مورد بازپرسی های تخصصی نهاده شد.

او در حالی به آزار و اذیت هفت دختر جوان و نوجوان در لابه لای بوته های شمشاد و در نزدیکی ایستگاه های مترو اعتراف کرد که آنالیز های مقدماتی حکایت از آن داشت که دختران دیگری نیز طعمه این جوان شیطان صفت شده اند.

یکی از این دختران با بیان این که 20 سال دارد، درباره چگونگی ماجرا گفت: حدود ساعت 8 شب بود که طبق معمول در یکی از ایستگاه های مترو در بولوار وکیل آباد از قطار شهری پیاده شدم و به طرف منزل مان به راه افتادم، اما هنوز از ایستگاه بیرون نیامده بودم که این جوان در حالی که تعدادی کپی از برگه های آزمایشگاهی و آرم پزشکی در دست داشت، با چشمانی گریان و بغض آلود مقابلم نهاده شد و گفت: همسرم باردار و بیمار است. او به خاطر شدت بیماری کنار بولوار افتاد و به تنهایی نتوانستم او را به بیمارستان برسانم! مردان نامحرم نمی توانند یاریم نمایند، شما را به خدا به دادم برسید! زنم از دستم می رود! و ...

این دختر جوان ادامه داد: آن قدر طبیعی نقش بازی می کرد و اشک می ریخت که هیچ گاه تصور نمی کردم او دروغ می گوید! با نگرانی و اضطراب به همراه او رفتم تا محل افتادن همسرش را نشانم بدهد، ولی دیدم او درون بوته های شمشاد حاشیه بولوار رفت. یک لحظه در جا ایستادم و با خودم فکر کردم چرا او همسرش را لای بوته ها برده است ...! او که اول گفت همسرش در حاشیه بولوار روی زمین افتاده است.

دیگر به اصرارهایش مشکوک شدم و در همان مکان ایستادم، به او گفتم من داخل بوته ها نمی آیم، دروغ می گویی! ولی آن جوان که دست و پایش را گم نموده بود همچنان اصرار داشت که نزدیک تر بروم و همسرش را ببینم.

به رفتارهایش مشکوک شده بودم و به همین دلیل از همان جا راهم را کج کردم و به آن طرف بولوار رفتم.

در همین حال، دختر جوان دیگری نیز که با خوش شانسی از چنگ او گریخته بود، درباره این ماجرا گفت: در یک شب سرد زمستانی زمانی که از پله های ایستگاه مترو بالا می آمدم، مرد جوانی که بوی بدی داشت، روبه رویم نهاده شد و با التماس و خواهش ادعا کرد به داد همسر بیمار و باردارش برسم! او چنان با نگرانی و عجله و پشت سر هم تقاضای یاری می کرد که فرصت تفکر را از من گرفت.

دلم خیلی به حال همسرش سوخت و به قصد یاری برای رساندن آن زن خیالی به بیمارستان از ایستگاه بیرون آمدم، اما هنوز آخرین پله را پشت سر نگذاشته بودم که مادرم با من تماس گرفت و پرسید: کجایی؟! گفتم: من همین الان از ایستگاه بیرون آمدم! مادرم گفت: من هم از مترو پیاده شدم و داخل ایستگاه هستم، چند لحظه صبر کن تا با هم برویم. در این لحظه به آن مرد جوان گفتم: خوب شد مادرم هم آمد حالا دو نفری به همسرت یاری می کنیم! اما او که گویی با شنیدن این جمله نگران شده باشد، فریاد می زد: نه! خودت بیا! مادرت پیر است و تا برسد همسرم می میرد؟!... دختر جوان اضافه نمود: هنوز او در حال فریاد زدن بود که دیدم مادرم از پله های ایستگاه بالا می آید، سریع به طرف مادرم رفتم و زمانی که من ماجرای زن باردار را برایش بازگو می کردم، به طرف آن جوان برگشتم که دیدم در حال فرار است. مادرم مرا خیلی نصیحت کرد که از کجا به حرف های آن جوان اعتماد کردم؟!

این جوان 31 ساله که هنوز در پلیس آگاهی تحت بازپرسی های فنی قرار گرفته است و آخر خرداد در ایستگاه متروی سیدرضی دستگیر شد، در اعترافات خود به پلیس گفت: تا به امروز در حاشیه ایستگاه های سیدرضی، کوثر، دانش آموز، صیاد شیرازی و هفت تیر اقدام به آزار و اذیت دختران نموده است. وی در عین حال داشتن چاقو هنگام اذیت دختران را انکار کرد و گفت: من گلوی طعمه هایم را می فشردم و آن ها را درون بوته های شمشاد می انداختم.

منبع: فرارو

به "نجات دختران جوان از چنگال مرد هوسران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات دختران جوان از چنگال مرد هوسران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید