نحوه زنده کردن سهام عدالت اموات

به گزارش وبگاه مجوز بازی، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت: دو میلیون و 500 هزار نفر از وراث متوفیان سهام عدالت باید منتظر اطلاعیه های این شرکت در خصوص انتقال سهام عدالت اموات باشند.

نحوه زنده کردن سهام عدالت اموات

به گزارش وبگاه مجوز بازی از ایسنا، طبق اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، در گام دوم فرایند آزادسازی سهام عدالت، شرایط انتقال سهام عدالت متوفیان از طریق الکترونیکی فراهم می شود.

در همین رابطه، کارشناسان شرکت سپرده گذاری مرکزی در حال انجام تست های نهایی روی میز خدمت یکی از سامانه های این شرکت هستند تا تمامی فرایندهای انتقال سهام عدالت متوفیان غیر حضوری انجام شود.

گفتنی است؛ از روز دهم خردادماه 1399، سهام 46 میلیون و 500 هزار نفر مشمولان سهام عدالت آزادسازی شد.

بر این اساس، دارندگان سهام عدالت که مدیریت مستقیم را انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از شرایط دارایی خود در 36 شرکت بورسی و فرابورسی مطلع شوند.

این سهامداران همانند یک سهامدار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع سهامداری را استیفاء کرده و از مزایای سهامداری بهره مند شوند.

از جمله این حقوق و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های اقتصادی پذیرفته شده در بورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.

منبع: جام جم آنلاین

به "نحوه زنده کردن سهام عدالت اموات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه زنده کردن سهام عدالت اموات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید