اجاره خودرو در کیش همراه با تخفیف

به گزارش وبگاه مجوز بازی، اجاره خودرو در کیش یکی از پر طرفدارترین خدمات شرکت های اجاره ماشین می باشد. سایت های کرایه ماشین در کیش با بهترین شرایط، خودروهای ایرانی و خارجی (لوکس) را به شما رنت می دهد. خدمات اجاره ماشین ارزان در کیش به تمام متقاضیان با شرایط آسان رنت داده می گردد.

اجاره خودرو در کیش همراه با تخفیف

شما می توانید در سایت رنت کنیم با توجه به بودجه تان، خودروی مورد علاقه خودتان را رنت کنید. شرکت های زیادی در سراسر کشور خدمات رنتکار را ارائه می دهند. شرکت معتبر رنت کنیم با قیمت های مقرون به صرفه و خودروهای متنوع و لوکس، خدمات اجاره خودرو در کیش را اراده می دهد. کرایه اتومبیل در کیش به صورت بدون راننده انجام می گردد.

ماشین های اجاره ای در کیش

وجه تمایز شرکت اجاره خودرو رنت کنیم با سایر موسسات رنتکار، تنوع در خودروهای اجاره ای در کیش می باشد. ماشین های اجاره ای در کیش به صورت بدون راننده به مدت 24 ساعت در اختیار شما قرار می گیرد. برای بهره مند شدن از خدمات اجاره خودرو در کیش می توانید به وسیله سایت، خودروی مورد نظر را رزرو کنید. خودروهای موجود در کیش شامل موارد زیر می باشد:

· لامبورگینی

· مازراتی

· پورشه پانامرا

· بنز GLA

· موستانگ کروک

· موهاوی

· فورد ادج

· اپتیما

· نیسان جوک

· اسپورتیج

· لنسر

شرایط اجاره ماشین در کیش

اجاره نمایندگان برای رنت خودرو در کیش، باید مدارکی را ارائه نمایند. کرایه خودرو در کیش با شرایط بسیار آسان و قوانین راحت خدمات دهی می گردد. اجاره ماشین در کیش بدون چک هم انجام می گردد و احتیاج به هیچ گونه ضامن شخصی نمی باشد. مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش شامل موارد زیر می باشد:

1. ارسال تصویر کارت شناسایی

2. ارسال تصویر گواهینامه رانندگی

3. ارائه یک فقره چک به مبلغ ارزش خودرو به نماینده رنت کنیم در کیش

نرخ اجاره ماشین در کیش

اجاره خودرو در کیش با قیمت مناسب به متقاضیان ارائه می گردد. اجاره ماشین در کیش از روزی 200 هزار تومان آغاز می گردد. نرخ اجاره اتومبیل در کیش با توجه به نوع خودروی درخواستی متغیر است. خودروهای اجاره ای در کیش به صورت 24 ساعت در طول روز اجاره داده می گردد. برای بهره مند شدن از خدمات اجاره ماشین ارزان قیمت در کیش می توانید از سایت رنت کنیم بازدید کنید.

بهترین شرکت اجاره خودرو در کیش

متقاضیان برای کرایه خودرو در جزیره کیش به دنبال یک شرکت معتبر هستند. مشتریان به دنبال یک خودروی ارزان قیمت و خودرو مدل سال هستند. تمام کارشناسان رنت کنیم بسیار خوش برخورد نیز هستند. برای اینکه بتوانید یک سفر خوب همراه با یک خودروی اجاره ای را تجربه کنید، با سایت های اجاره خودرو معتبر تماس حاصل نمایید.

قوانین هدایت و رانندگی در کیش

برای رانندگی راحت تر در جزیره کیش باید با قوانین هدایت و رانندگی در کیش آشنا شوید. اجاره خودرو در کیش دارای قوانین آسانی می باشد. رعایت قوانین رانندگی یکی از ملزومات شرایط کرایه خودرو می باشد.

1. الزامی بودن بستن کمربند ایمنی در جزیره کیش.

2. بوق زدن در کیش ممنوع می باشد.

3. ایجاد آلودگی صوتی در کیش ممنوع می باشد.

4. ریختن هرگونه زباله به بیرون از خودروی خود ممنوع می باشد.

5. پلاک خودروهای اجاره ای در کیش مخصوص جزیره کیش می باشد.

6. خارج کردن خودروها از جزیره کیش ممنوع می باشد.

7. حداکثر سرعت مجاز در جزیره کیش 50 کیلومتر در ساعت است.

8. در صورتی که از حد مجاز سرعت خارج شوید جریمه می شوید.

9. دوربین های کنترل محسوس، سرعت خودروی شما را زیر نظر دارند.

10. زیر پدال گاز خودرو قطعه آهنی کار گذاشته شده که نمی توانید از حداکثر سرعت خود خارج شوید.

11. خودروی سواری می بایست تمیز باشد، در صورت کثیف بودن آن جریمه می شوید.

منبع: همگردی

به "اجاره خودرو در کیش همراه با تخفیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره خودرو در کیش همراه با تخفیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید